SPAM

Postaramy się odwiedzić każdego pozostawionego w komentarzu bloga. :) 


12 komentarzy:

 1. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie..
  Opowiadanie o One Direction i nie tylko..

  http://you-belong-with--me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Recenzje pozostawiłam przy najnowszym rozdziale :)

  Adres: http://hey-im-a-witch.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=c1BPtrsFtNI

  OdpowiedzUsuń
 3. Historia o miłości, w którą nikt nie wierzył - nawet oni. Czy ma więc prawo istnieć? Zapraszamy na http://one-pain.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. "Nie jest tylko złym chłopakiem. ON jest straszny, przerażający, okropny, nieprzewidywalny. Czasem wydaje mi się, że mrok wypełnia już GO całkowicie. Jednak potem się uśmiecha. JEGO uśmiech jest najpiękniejszym uśmiechem na świecie. Wtedy zdaje sobie sprawę, że jest w NIM gdzieś dobroć, którą przykryła ciemność."

  Luke Hemmings Fanfiction - Dreadful
  Zapraszam - dreadful-fanfiction.blogspot.com
  ohana x

  OdpowiedzUsuń
 5. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 6. Najlepsi przyjaciele od wielu lat. 5 samców, każdy inny i 1 dziewczyna.
  Jest silna, uparta, ambitna i nauczona nie patrzeć w tył i rozmyślać, bo można złapać ostrą deprechę.

  Jest portugalską tancerką, bardzo zdolną i utalentowaną, ale również piękną, wysportowaną i skromną.

  Zapraszam na: http://portuguesewomanstory1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam!
  1. http://i-miss-everything-we-did.blogspot.com/
  Co przeważy szale żywota? Przyjażń, miłość czy nienawiść, samotność.
  2. http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  3. http://i-hope-your-heart-is-strong-enough.blogspot.com/
  "Usiadłam w osłupieniu na fotelu. Dopiero teraz dotarło do mnie to co się stało. Straciłam rodziców. Może nie byli idealni, ale kochałam ich. Może nie okazywałam tego, ale jak każde dziecko kocham swoich rodziców.
  Pojedyncze łzy spływały po moich policzkach, ścisnęłam mocno powieki, by łzy nie poleciały strumieniami. Gdy byłam młodsza płacz stanowił dużą część mojego życia, był taką odskocznią od rzeczywistości. Ale wtedy byłam inną osobą, bardziej przejmowałam się oceną innych, rodzicami... Teraz to wróciło, to dziwne uczucie w żołądku.
  4. http://you-can-not-change-me.blogspot.com/
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Heej .;3
  Mam pytanie i prośbę.. mianowicie na moim blogu ---> http://still-the-one-ff.blogspot.com/ ---> Dodałaś się do informowanych, bardzo dziękuję, to bardzo miłe ! <3 Kocham Cię, ale jest pewnie problem.. ja nie posiadam tt. ;c Masz może ask, fb lub gg? Nawet e-mail, na którym mogłabym Cię informować? Naprawdę przepraszam jeśli to kłopot ;3 Moge informowań nawet tutaj na Twoim blogu w zakładce SPAM, gdzie chcesz, tylko nie mam tt ;c Przepraszam jeszcze raz! Dziękuję, że Ci sie podoba mój blog! :3 Twój jest równie doskonały *-* Pozdrawiam ;3 Mogłabyś odpowiedzieć na moim blogu w zakładce INFORMOWANI? ;**

  OdpowiedzUsuń
 10. http://still-the-one-ff.blogspot.com/ <--- Heej ;3 Pojawił się nowy rozdział na moim blogu ;] Zapraszam do czytania i komentowania. ;* Miłego weekendu <3 [wiem, że miałam informować na tt, ale nie posiadam, przepraszam. ;c]

  OdpowiedzUsuń
 11. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć, może nie o One Direction, a o skokach narciarskich, ale zapraszam do siebie na norweską "świętą trójcę" http://elsker-meg.blogspot.com/ ;)
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie ślad!
  Ja z chęcią poczytam Twoje opowiadanie, pomimo, że moja kariera Directioner dobiegła końca dawno temu :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń